Villa Rosa, Relax Place

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    3-slaapkamer Villa Rosa, Relax Place Conversano biedt uitzicht op de patio en ligt op afstand van 7 km van het Lama Monachile-strand. Het 75 m² grote appartement kan tot 6 huisvesten.

    Dit appartement ligt op 10 minuten rijden van het Castello di Conversano. Deze 1-badkamer accommodatie is op 6 km afstand van Kloster San Benedetto in Conversano genesteld.

    Om uw comfort te garanderen is er een douche in dit appartement. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

    Villa Rosa, Relax Place komt met een complete keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerBA07201991000015927,IT072019C200052275

    Kameropties bij Villa Rosa, Relax Place Conversano

    Om uw comfort te garanderen is er een douche in dit appartement. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto Villa Rosa, Relax Place Conversano Kamer foto
    Uitzicht over het water
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 75 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Rosa, Relax Place Conversano

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Rosa, Relax Place Conversano

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Rosa, Relax Place appartement?
      De grootte van Rosa, Relax Place appartement is 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Rosa, Relax Place Conversano